Anahtar Teslim Uzaktan Eğitim Uygulamaları

Boş sözlerin bittiği, bilginin başladığı yer.
Zamanınızı, paranızı, iş gücünüzü kaybetmenin değil, eğitim ile zamandan, paradan ve iş kapasitesinden kazanmanın zamanı… Sizi basamak basamak hedefe ulaştıracak eğitim programları ile boş sözleri ve vaatleri bir yere bırakıp reel eğitimlerle bilgiye ve başarıya ulaştırıyoruz. Plânlı ve programlı hareket ederek, hem sizleri hem eğitim sunmak istediğiniz kitleyi, işinin erbabı eğitimcilerle buluşturup, başarıyı silinmez bir şekilde perçinliyoruz… Gelin siz de paranızı, zamanınızı ve biriktirdiğiniz emeğinizi sokağa atmayın… Bilgiye ve akla yatırım yapın. Eduwedo; herkes için tasarlanmış, nerede ve ne zaman istenirse orada olan, kolay üyelik sistemiyle meslekî eğitim ve bilgi veren %100 Türk üretimi bir öğrenme portalıdır. Eduwedo içerisine kurumların istediği tüm eğitimler onların onayladıkları eğitimcilerle çekilerek yüklenir.
Kademeli şifreleme sistemi ile her görevin kendine has eğitimleri vardır ve diğer birimler kendine ait olmayan eğitimlere ulaşamaz. Eğitimlere katılım, hem videoların izlenmesi hem de sınavlara katılım açısından birebir takip edilmektedir.

Meslekî eğitim almak isteyenler, eğitim vermek isteyenler, çalışanlarına eğitim vermek isteyen kurumlar, mesleğinde ilerlemek isteyenler, engelliler, kısacası herkes için sistemi oturmuş ve uzman eğitim kadrosuyla sizi buluşturan eğitim plâtformunun adresi: Eduwedo!
Kolay bir üyelik sistemiyle, eğitimcinin bir kez anlatıp, öğrenenin dilediğince tekrar edebileceği ayrıcalıklar sunan, yeni çağ akademisi!
İstediğiniz bilgiyi, eğitimi, sanatı, hobiyi, öğrenmek istediğiniz her şeyi, uzmanından öğrenme, test etme ve diğer eğitim alanlarla paylaşma şansına sahipsiniz.
İster bireysel gelişiminiz için eğitim alan, ister işveren, ister işinde ilerlemek isteyen çalışan olun, Eduwedo herkesi aynı yerde buluşturuyor ve herkesin eğitim ihtiyacına cevap veriyor. Eduwedo;
Online eğitim, video ve tv ürünleri üzerine kurulu bir sistemdir. Alışıldık uzaktan eğitim ve bilgi edinme sitelerinin çok ötesinde sürekli eğitim ve meslekî geçerliliği olan sertifika imkânları ile karşınızda. Alacağınız eğitim yalnızca bilgi vermekle kalmayacak, sizi amaçlarınız
doğrultusunda nihaî bir sonuca ulaştıracak.
Eduwedo, sizi de kolaylıklar dünyasına dahil etmeyi bekliyor.99 Medya uzaktan eğitim materyali üretimi konusunda uzun yıllardır çalışmaktadır. uzaktan eğitimin hem yazılım hem de içerik tarafında faaliyet gösteren nadir firmalardandır. Uzaktan eğitim içerikleri birçok farklı yöntemle çekilse de bazı temel prensiplerden ve doğrulardan ayrılmadan üretim yapmak gerekir. Tasarımı iyi yapılmış bir ders içeriğinin temeli, iyi hazırlanmış “Senaryo’ ya (storyboard)” dayanır. Senaryo ile animasyonlarda kullanılacak uygun karakterin seçimi, buna bağlı olarak animasyon ortamı ve kullanılacak materyaller, metin ve animasyon alanları, öğrencinin bilgisayarla iletişimini sağlayacak şekilde olmalıdır. Bir ders sunumunda, farklı yaş gruplarında ve farklı öğrenme düzeyine sahip öğrenciler için aynı metni, farklı karakterlerle, farklı materyallerle animasyon haline getirmek gerekir.